Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Muusikaosakond on remondi tõttu suletud 8. - 31. oktoobrini.     Sel ajal ei saa muusikaosakonnast laenutada ja sinna tellimusi esitada. Tagastada saab kõikidesse osakondadesse ja harukogudesse. Lisainfo meilitsi: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või www.facebook.com/muusikaosakond. Palume ebameeldivuste pärast vabandust.

Hea linnaraamatukogu külastaja,
küsime Teie tagasisidet Tartu Linnaraamatukogu teenustega rahulolu kohta. Küsimustikule vastamine võtab aega ~10 minutit ja see on anonüümne. Link küsimustikule. Täname Teid panustamast!

Uudis - Raamatuid saab tagastada ööpäevaringselt (9.02.17)

Veebruari esimesel nädalal paigutati Tartu Linnaraamatukogu keskkogu ning Annelinna, Tammelinna ja Karlova-Ropka harukogu ette raamatute tagastuskastid,

mis võimaldavad raamatuid tagastada kogu ööpäeva.

Raamatukogust laenatud raamatuid, ajakirju ja filme võib kasti poetada ajal,  mil raamatukogu on suletud, aga tagastuskastist võib kiirustavale lugejale abi olla ka päevasel ajal. Tõenäoliselt leevendab tagastuskast lugejate pahameelt suvel, kui raamatukogu on tööpäevadel lühemalt lahti ja nädalavahetusel hoopis kinni.

Tagastuskaste tühjendatakse raamatukogu lahtiolekuaegadel, seega siis tööpäevadel ajavahemikus 9.00 -20.00 ja laupäeval 10 -16. Väljaspool raamatukogu tööaega kasti poetatud raamatute tagastus vormistatakse (tagastamisele) järgneval tööpäeval.

Kui lugejal jääb osa raamatuid tagastamata, siis nende raamatute tagastamistähtaega automaatselt ei pikendata.

Eestis on raamatute tagastuskastid olemas juba paljudel rahvaraamatukogudel, nt Viljandis, Võrus, Pärnus, Elvas ja mitmes väiksemas maaraamatukogus.

Täiendav info: teenindusjuht Merike Karolin, tel 736 1396 või  53 326986

09.02.2017

 

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee