Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

2017 Digiklaver –  uus teenus Tartu Linnaraamatukogus

13.01.2016

18. jaanuaril kell 17 on raamatukogu muusikaosakonnas külas klaverispetsialist ja raamatu “Eesti klaver = Estonian pianos” autor Alo Põldmäe, kes tutvustab huvilisetele Eesti klaveriajalugu ning seejärel kõlavad ka klaverihelid. Kokkusaamise põhjus on paljusid muusikasõpru rõõmustav: nüüd on Tartu Linnaraamatukogu muusikaosakonnas võimalus „vaikselt” muusikat teha: tasuta saab kasutada digiklaverit YPD S52.

Stiilne ja kompaktne digitaalne klaver pakub autentset klaveri tunnetust nii algajale kui edasijõudnule. "Pure CF sound engine" tagab hästi balansseeritud, rikkaliku ja ekspressiivse helipildi, sünteetilisest elevandiluust (GH) klaviatuur annab akustilise klaveri tunnetuse ja mängitavuse ning kajaefektid tekitavad suure  kontserdisaali tunde. Suur pluss on võimalus kasutada korraga kahte paari kõrvaklappe.

Digiklaveri taga vaikselt harjutamiseks saab aja kinni panna muusikaosakonnas või helistades tel 736 1394. Endiselt saab klaverimängu harjutada  raamatukogu saalis kui see vaba on, seega on harjutamisvõimalusi raamatukogus nüüd poole rohkem.

Lähemalt saab instrumendiga tutvuda:

https://www.youtube.com/watch?v=GDNYYGWLTWM

https://www.youtube.com/watch?v=ifyoIU4fr2o

https://www.youtube.com/watch?v=oa_QPGROSCM

 

Täiendav info: muusikaosakonna juhataja Meery Salu  tel 736 1394

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee