Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Muusikaosakond on remondi tõttu suletud 8. - 31. oktoobrini.     Sel ajal ei saa muusikaosakonnast laenutada ja sinna tellimusi esitada. Tagastada saab kõikidesse osakondadesse ja harukogudesse. Lisainfo meilitsi: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või www.facebook.com/muusikaosakond. Palume ebameeldivuste pärast vabandust.

Hea linnaraamatukogu külastaja,
küsime Teie tagasisidet Tartu Linnaraamatukogu teenustega rahulolu kohta. Küsimustikule vastamine võtab aega ~10 minutit ja see on anonüümne. Link küsimustikule. Täname Teid panustamast!

Uudis - Oskar Luts 130 (03.01.17)

7. jaanuaril, kirjaniku sünniaastapäeval süütavad 

Tartu Linnaraamatukogu töötajad Oskar Lutsu mälestussambal Emajõe ääres küünlad. Traditsiooniliselt süüdatakse küünlad päikeseloojangul kell 15.42 ja seejärel meenutatakse oma kokkupuuteid Oskar Lutsu loominguga läinud aastal – teatris, kinos, näitusel, tänaval, raamatuid lugedes…

Mälestussamba juurde on oodatud ka kaaslinlased, küünlaga või ilma, et meenutada, mil moel nad kirjaniku loominguga on kokku puutunud, kas eelmisel aastal või üldse oma elu jooksul.

03.01.2017

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee