Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Muusikaosakond on remondi tõttu suletud 8. - 31. oktoobrini.     Sel ajal ei saa muusikaosakonnast laenutada ja sinna tellimusi esitada. Tagastada saab kõikidesse osakondadesse ja harukogudesse. Lisainfo meilitsi: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või www.facebook.com/muusikaosakond. Palume ebameeldivuste pärast vabandust.

Hea linnaraamatukogu külastaja,
küsime Teie tagasisidet Tartu Linnaraamatukogu teenustega rahulolu kohta. Küsimustikule vastamine võtab aega ~10 minutit ja see on anonüümne. Link küsimustikule. Täname Teid panustamast!

Uudis - Seintepuhastusaktsioon (20.10.2016)

17. oktoobri õhtupoolikul üllatasid paljusid meie lugejaid harjade ja pangedega varustatud koolilapsed, kes olid ametis

 meie maja välisseinte puhtaksküürimisega. Lisaks Tartule olid noored seinte nühkimisega ametis ka Tallinnas, Valgas ja Haapsalus.

Tegemist oli osaga tänavakultuurifestivalist Baltic Session, mis kestab üle kogu Eesti veel nädala lõpuni. Juba 2005. aastal algatatud Baltic Session on kujunenud Euroopa üheks tuntuimaks festivaliks, mille raames toimub nädala vältel peale seintepuhastusaktsiooni veel mitmeid meelelahutussündmusi ja võistlusi, nagu ilupäev, kirbuturg, ball, tänavakunstietendus, erinevad peod ja tantsukoolitused.

Seintepuhastusaktsiooniga tehti algust aastal 2012 ja selle eesmärk on puhastada seinad sodist, et sinna saaks maalida kunstipäraseid pilte ja ühtlasti näidata, et noored hoolivad ümbritsevast keskkonnast.  

Tekst ja fotod: Ago Pärtelpoeg

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee