Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Muusikaosakond on remondi tõttu suletud 8. - 31. oktoobrini.     Sel ajal ei saa muusikaosakonnast laenutada ja sinna tellimusi esitada. Tagastada saab kõikidesse osakondadesse ja harukogudesse. Lisainfo meilitsi: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või www.facebook.com/muusikaosakond. Palume ebameeldivuste pärast vabandust.

Hea linnaraamatukogu külastaja,
küsime Teie tagasisidet Tartu Linnaraamatukogu teenustega rahulolu kohta. Küsimustikule vastamine võtab aega ~10 minutit ja see on anonüümne. Link küsimustikule. Täname Teid panustamast!

2016 Annelinna raamatukogus saab kolmapäeviti muusikat kuulata

11.10.2016

Tartu II Muusikakooli ja O. Lutsu nimelise Tartu Linnaraamatukogu Annelinna harukogu koostöös on sündimas uus kontsertide sari - "Kella viiene viis". Sarja esimene kontsert toimub 12. oktoobril kell 17 Annelinna raamatukogu I korrusel, kus muusikalises veerandtunnis esinevad noored muusikud. 

Tartu II Muusikakooli õpilaste muusikalised veerandtunnid hakkavad ka edaspidi toimuma raamatukogus kolmapäeviti algusega kell 17 iga kahe-kolme nädala tagant.

Kontserdisarja eesmärk on pakkuda noortele muusikutele suuremat esinemiskogemust ja kuulajatele mõnusat pärastlõunast hetke muusikaga. 

Nii nagu kogenud muusikule on oluline saada tagasisidet publikult, ootavad seda ka noored muusikud. Publiku ja muusiku vahel tekkinud sünergia annab uut tõukejõudu edasisteks loomingulisteks sammudeks.

Samuti tutvustatakse kontsertide sarjaga Kaunase pst 23 maja, kus ühes tiivas tegutseb muusikakool ja teises raamatukogu. 

 

Lisainfo: Aile Parmsoo, Tartu II Muusikakooli direktor, tel:  7461 708

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee