Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Muusikaosakond on remondi tõttu suletud 8. - 31. oktoobrini.     Sel ajal ei saa muusikaosakonnast laenutada ja sinna tellimusi esitada. Tagastada saab kõikidesse osakondadesse ja harukogudesse. Lisainfo meilitsi: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või www.facebook.com/muusikaosakond. Palume ebameeldivuste pärast vabandust.

Hea linnaraamatukogu külastaja,
küsime Teie tagasisidet Tartu Linnaraamatukogu teenustega rahulolu kohta. Küsimustikule vastamine võtab aega ~10 minutit ja see on anonüümne. Link küsimustikule. Täname Teid panustamast!

2016 Lastekaitsepäeval tunnustati raamatukoguhoidjat

Tartu Linnaraamatukogu Tammelinna harukogu raamatukoguhoidja Elle Kasemets pälvis lastekaitsepäeval Õiguskantsleri Kantseleis toimunud  tunnustussündmusel „Lastega ja lastele“ muutuste looja eripreemia.  Elle kandidatuuri esitas Tartu lasteaed Kannike, tõstes esile raamatukoguhoidja 16 aastat kestnud tänuväärset tööd lasteaia laste ja õpetajatega. 

Elle Kasemets korraldab raamatukogus harivaid teemaprogramme, kuhu põimib sisse mõistatusi, mänge, laule, muusikapalu, käelist tegevust, töölehti jm. Ta on alati valmis tulema ka lasteaeda üritusi läbi viima. Raamatukoguhoidja Elle on rõõmsameelne, lahke ja kannatlik ning väga hea muinasjutuvestja. Alati on tal mõni saladus või üllatus nii lastele kui ka õpetajatele varuks. 

Auhinna „Lastega ja lastele“ tunnustusüritusel tõstetakse esile laste heaks ja toetuseks panustanud ning laste ja perede valdkonda edendanud inimesi, organisatsioone ja silmapaistvamaid algatusi, millel on oluline mõju kohalikul, maakondlikul või üleriigilisel tasandil. 

Tunnustusauhinda antakse välja viies kategoorias: „Lapse suur tegu“, „Aasta pere“, „Aasta tegu“, „Muutuste looja“ ja „Elutöö preemia“. Lisaks antakse välja kaks eriauhinda – eripreemia ja noorte lemmik. 

Tunnustusauhinna „Lastega ja lastele“ algatajateks on kuus laste  heaolu väärtustavat organisatsiooni: MTÜ Lastekaitse Liit, MTÜ Eesti Asenduskodu Töötajate Liit, MTÜ Eesti Lasterikaste Perede Liit, MTÜ Oma Pere, MTÜ SEB Heategevusfond ja Õiguskantsleri Kantselei.

Täindav info: Luule Ahu, Tammelinna harukogu juhataja tel 746 1035

 

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee