Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Muusikaosakond on remondi tõttu suletud 8. - 31. oktoobrini.     Sel ajal ei saa muusikaosakonnast laenutada ja sinna tellimusi esitada. Tagastada saab kõikidesse osakondadesse ja harukogudesse. Lisainfo meilitsi: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või www.facebook.com/muusikaosakond. Palume ebameeldivuste pärast vabandust.

Hea linnaraamatukogu külastaja,
küsime Teie tagasisidet Tartu Linnaraamatukogu teenustega rahulolu kohta. Küsimustikule vastamine võtab aega ~10 minutit ja see on anonüümne. Link küsimustikule. Täname Teid panustamast!

2008 Tiina Sääliku looduspildid Tammelinna raamatukogus

16.01.2007

Tammelinna harukogus on alates 18. jaanuarist võimalik vaadata Tiina Sääliku
fotonäitust "4". Vaatamiseks on väljas kaameraga tehtud lihtsad looduspildid, mille tulemusi sai näha alles pärast filmi ilmutamist.

Iga pildi juurde kuulub isiklik lugu: koht, kus käidud, emotsioon, mis läbi elatud ja tähendus, mis isiklik. Kui keegi leiab pildi, mis tedagi puudutab, siis on see parim, mis juhtuda võib. Näituse pealkirjaks on sümboolne arv, mis tähistab nii nelja aastaaega kui autori nelja aastakümmet.

T. Säälik on lõpetanud O. Lutsu nimelise Palamuse keskkooli, õppinud EPA-s ning omandanud Euroülikoolis bakalaureuse kraadi sisekujunduskunsti alal. Ta on üle kümne aasta osalenud Jõgeva kunstikooli juures tegutsevas kohalike harrastuskunstnike ühenduses Avatud Stuudio. Sel õppeaastal juhendab T. Säälik noori kunstnikke Palamuse kunstistuudios.

Tiina Säälik on esinenud ühisnäitustel Avatud Stuudioga Jõgeval, Palamusel, Paides.
Fotod ja maalid on koos Ene Luik- Mudisti töödega väljas olnud Jõgeval, maalid koos Lea Metsmehe töödega Rakveres, maalitud klaasi on eksponeeritud Jõgeval ja Pärnus.

Näituse korraldamist toetasid Eesti Kultuurkapitali Jõgevamaa ekspertgrupp ja kultuuriselts "Vanaveski". Autor tänab ka fotostuudiot "Must&Valge".

Näitust saab Tammelinna raamatukogus vaadata 22. veebruarini.

Täiendav info: Reelika Pukk, harukogu juhataja tel 746 1035

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee