Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Muusikaosakond on remondi tõttu suletud 8. - 31. oktoobrini.     Sel ajal ei saa muusikaosakonnast laenutada ja sinna tellimusi esitada. Tagastada saab kõikidesse osakondadesse ja harukogudesse. Lisainfo meilitsi: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või www.facebook.com/muusikaosakond. Palume ebameeldivuste pärast vabandust.

Hea linnaraamatukogu külastaja,
küsime Teie tagasisidet Tartu Linnaraamatukogu teenustega rahulolu kohta. Küsimustikule vastamine võtab aega ~10 minutit ja see on anonüümne. Link küsimustikule. Täname Teid panustamast!

2008 Jätkub protestiliikumisi tutvustav dokumentaalfilmide sari

08.02.2008

13. veebruaril kell 18.00 algab Tartu Linnaraamatukogu saalis (Kompanii 3/5) sarja AlterDokk teine filmiõhtu. Tänapäevaseid demokraatlikke protestiliikumisi tutvustava dokumentaalfilmide sarja teine film „Mässu värvid” räägib IMF-i ja Maailmapanga vastasest meeleavaldusest Prahas 2000. aastal. Meeleavaldus on näide demokraatlikust koostööst erinevate liikumiste ja valitsusväliste kodanikuorganisatsioonide vahel, mis on suunatud rahavõimu vastu.

Dokumentaalfilmide sari AlterDokk keskendub sõltumatutele kodanikuliikumistele, mis võitlevad globaalse „raha võimu“ ehk neoliberaalse globaliseerumise vastu, seades sellele vastukaaluks ideed ühiskonnast, milles on kasumist, rahast, konkurentsist ja (üle)tarbimisest seatud kõrgemale inimlikud väärtused, nagu näiteks koostöö, solidaarsus, vastastikune abi, kultuuriline ja looduslik mitmekesisus. Viimane filmiõhtu on eraldi pühendatud loomade õigustele ja kaitsele.

Sarja järgmised filmid “Neljas maailmasõda” ja “Teiselpool maski” on kavas 27. veebruaril ja 12. märtsil. Kõik filmid on eestikeelsete subtiitritega ja sissepääs tasuta. Filmiõhtute koraldaja on MTÜ Independent Active koostöös Tartu Linnaraamatukoguga

Täiendav info: tel 53 882665 (Indrek Haas) või 736 1374

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee