Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Talvine kasutatud raamatute müük 21. jaanuaril kell 9.00-19.00 linnaraamatukogu ajakirjanduse saalis.

2009 Aksessuaaride assortii linnaraamatukogus

 

02.12.2009

Tartu Linnaraamatukogu muusikaosakonna galeriis ja IV korruse fuajees on 23. detsembrini avatud Tartu Kõrgema Kunstikooli nahadisaini osakonna üliõpilaste ühisnäitus "Aksessuaaride assortii".

Näitusel on väljas valik Tartu Kõrgema Kunstikooli nahadisaini osakonna tudengite töödest, mida iseloomustab vahendite ja ideede mitmekesisus. Väljapanek pakub üllatusi nii vaimuka disaini kui ka materjalivalikuga.

Tänapäevase lahenduse on saanud 1950ndate aastate disaini jälgiv raadio-kott ja teler-kott, kusjuures mõlemad on kasutatavad nii koti kui raadio ja telerina, mida võimaldab sisseehitatud tehnika. Ühtviisi loomisrõõmu on pakkunud tudengitele pidulike ridikülide, noortepäraste käe-, vöö- ja õlakottide või sõrmkinnaste teema.

Eksponeeritavaid töid juhendasid nahaosakonna õppejõud Kaia Lukats ja Juta Mölder ning meistrid: Maila Käos, Jolana Laidma ja Tõnu Ojaperv. Üliõpilaste tööd on fotodele jäädvustanud Malev Toom.

Täiendav teave: Kaia Lukats , See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee