Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Muusikaosakond on remondi tõttu suletud 8. - 31. oktoobrini.     Sel ajal ei saa muusikaosakonnast laenutada ja sinna tellimusi esitada. Tagastada saab kõikidesse osakondadesse ja harukogudesse. Lisainfo meilitsi: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või www.facebook.com/muusikaosakond. Palume ebameeldivuste pärast vabandust.

Hea linnaraamatukogu külastaja,
küsime Teie tagasisidet Tartu Linnaraamatukogu teenustega rahulolu kohta. Küsimustikule vastamine võtab aega ~10 minutit ja see on anonüümne. Link küsimustikule. Täname Teid panustamast!

2009 Fotonäitus Baierimaa väikelinnast

 

02.07.2009

Alates 6. juulist saab Tammelinna raamatukogus (Suur kaar 56) vaadata saksa fotograafi Dink’i näitust „Miltenbergi puitsõrestikmajad“.

Näitusel on väljas pildivalimik Baieri liidumaa põhjaosas asuva Miltenbergi linna vaadetest, millel võib näha traditsioonilises puitsõrestik-stiilis (saksa keeles Fachwerk) maju. Saksakeelsest terminist Fachwerk on eestipäraselt käibel termin vahvärk-maja.

Fotode autor Dink (Marco Dinkel, s. 1972) elab Saksamaal Baden Württembergi liidumaa põhjaosas Lauffeni linnas. Lauffenis ja selle ümbruses teeb ta oma igapäevaseid ringkäike ja pildistab enamiku töödest. Igapäevast leiba teenib ta meedialavastaja-kujundajana. Dink teeb filme, loob muusikat ja kasutab meelsasti digitaalse meediumi mitmekülgseid võimalusi.

Tammelinna raamatukogus on Dink’i fotonäitus avatud 6. augustini. Hilissügisel saab näitust vaadata ka linnaraamatukogu keskkogus.

Täiendav teave: Tammelinna raamatukogu, tel 746 1035

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee