Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Muusikaosakond on remondi tõttu suletud 8. - 31. oktoobrini.     Sel ajal ei saa muusikaosakonnast laenutada ja sinna tellimusi esitada. Tagastada saab kõikidesse osakondadesse ja harukogudesse. Lisainfo meilitsi: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või www.facebook.com/muusikaosakond. Palume ebameeldivuste pärast vabandust.

Hea linnaraamatukogu külastaja,
küsime Teie tagasisidet Tartu Linnaraamatukogu teenustega rahulolu kohta. Küsimustikule vastamine võtab aega ~10 minutit ja see on anonüümne. Link küsimustikule. Täname Teid panustamast!

2009 Näitus "Oma tuba, oma luba"

 

23.02.2009

23. veebruarist saab Tartu Linnaraamatukogu laste- ja noorteosakonnas vaadata näitust „Oma tuba, oma luba“. Näitusel on väljas samanimelisel disainikonkursil osalenud õpilastööd.

„Oma tuba, oma luba“ oli Tartu maakonna koolide 5.-8. klassi õpilastele suunatud käsitöökonkurss, milles osalemiseks tuli valmistada oma toa makett mõõtmetes kuni 15 cm x 15cm x 20 cm. Konkursi eesmärk oli panna õpilased kasutama kunsti ja käsitöö tundides omandatud teadmisi ja oskusi kujundamaks oma tuba just nii nagu endale meeldib. Konkursi korraldas Tartu Mart Reiniku Gümnaasium.

Näitusel võib imetleda autohullu poisi kujundatud unistustetuba, ühe noormehe omapäraste disainielementidega tuba nimega „Disko“ ja paljusid teisi fantaasiatubasid. Konkursi töödest kokkupandud näitust saab linnaraamatukogus vaadata 9. märtsini.

Täiendav info: laste- ja noorteosakonnast tel 736 1390

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee