Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Muusikaosakond on remondi tõttu suletud 8. - 31. oktoobrini.     Sel ajal ei saa muusikaosakonnast laenutada ja sinna tellimusi esitada. Tagastada saab kõikidesse osakondadesse ja harukogudesse. Lisainfo meilitsi: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või www.facebook.com/muusikaosakond. Palume ebameeldivuste pärast vabandust.

Hea linnaraamatukogu külastaja,
küsime Teie tagasisidet Tartu Linnaraamatukogu teenustega rahulolu kohta. Küsimustikule vastamine võtab aega ~10 minutit ja see on anonüümne. Link küsimustikule. Täname Teid panustamast!

2009 Autorilauludega esineb Bakenbard

 

16.02.2009

19. veebruaril kell 18.00 esineb Tartu Linnaraamatukogu neljanda korruse saalis bluusihõnguliste autorilauludega Bakenbard.

Kontserdil „Life is like a River“ tulevad esitamisele laulud plaadilt „Black Card” (2004) ja autori uued lood nagu „Idjot karavan” ja „Life is like a River”. Bakenbard laulab valsse, tangosid, ballaade, mis kõlavad kui bluus ning mängib saateks kitarri ja suupilli.

Bakenbardi laulud on kõlanud Põhjamaades ja Saksamaal, aga samuti Belgia, Iirimaa ja USA raadiojaamades. Inglise keele kõrval laulab Bakenbard ka eesti ja vene keeles.

Tartus on Bakenbard mänginud peamiselt kammerlikumates kontserdipaikades nagu

Y-galerii, raekoja saal ja Tampere maja kelder, mille akustikat ja meeleolu peab ta üheks paremaks Eestis.

Lavanime Bakenbard taga on kirjanik ja ajakirjanik Arvo Uustalu. Tema romaan „Kasside salapärane kadumine“ sai 1994. a romaanivõistlusel II auhinna. Uustalu novelle on ilmunud koguni itaalia keeles.

Sissepääs kontserdile on tasuta. 

Bakenbardi saab kuulata aadressil: www.myspace.com/bakenbard

Täiendav info: Linda Jahilo tel 736 1374

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee