Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Muusikaosakond on remondi tõttu suletud 8. - 31. oktoobrini.     Sel ajal ei saa muusikaosakonnast laenutada ja sinna tellimusi esitada. Tagastada saab kõikidesse osakondadesse ja harukogudesse. Lisainfo meilitsi: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või www.facebook.com/muusikaosakond. Palume ebameeldivuste pärast vabandust.

Hea linnaraamatukogu külastaja,
küsime Teie tagasisidet Tartu Linnaraamatukogu teenustega rahulolu kohta. Küsimustikule vastamine võtab aega ~10 minutit ja see on anonüümne. Link küsimustikule. Täname Teid panustamast!

2009 Isamaa ja sibulavarred

26.01.2009

Alates 26. jaanuarist saab Tartu Linnaraamatukogus vaadata Tartu Kõrgema Kunstikooli nahadisaini osakonna tudengite ühisnäitust "Isamaa ja sibulavarred".

Üliõpilased kogusid kokku viimastel aastatel tehtud raamatud – nii näiteid traditsioonilistest prantsuse köidetest kui ka eksperimentaalsetest töödest. Raamatute sisu ulatub isamaalisest luulest põnevate toiduretseptideni. Lähenemine köitematerjalidele on loominguline – traditsiooniliste nahkköidete kõrval on esindatud ka puidust, plastikust ja pabermaterjalidest kombineeritud innovaatilised autoriköited.

Eksponeeritavaid töid juhendasid nahaosakonna õppejõud Rutt Maantoa ja meister Tõnu Ojaperv. Näitus on avatud 26.jaanuarist 21. veebruarini Tartu Linnaraamatukogu teise korruse näituseruumis.

Täiendav teave: Einike Leppik tel 56 949531, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee