Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Muusikaosakond on remondi tõttu suletud 8. - 31. oktoobrini.     Sel ajal ei saa muusikaosakonnast laenutada ja sinna tellimusi esitada. Tagastada saab kõikidesse osakondadesse ja harukogudesse. Lisainfo meilitsi: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või www.facebook.com/muusikaosakond. Palume ebameeldivuste pärast vabandust.

Hea linnaraamatukogu külastaja,
küsime Teie tagasisidet Tartu Linnaraamatukogu teenustega rahulolu kohta. Küsimustikule vastamine võtab aega ~10 minutit ja see on anonüümne. Link küsimustikule. Täname Teid panustamast!

2010 Tartus avatakse Ove Büttneri maalinäitus “Sügisvärvid”

12.11.2010

Alates 16. novembrist saab Tartu Linnaraamatukogu muusikaosakonna galeriis vaadata Ove Büttneri maalinäitust “Sügisvärvid”. Näitus avatakse 15. novembril kell 17 koos Tartu Kõrgema Kunstikooli nahadisaini osakonna tudengite ühisnäitusega “Pehmed ja kandilised”.

Peamiselt koloristina tuntud eesti maalikunstniku (s. 1959) sügisvärvid ulatuvad pastelsetest varblasetoonidest hõbedaselt veiklevate mustjasroheliste mustriteni sügisesel asfaldil tema mütoloogilise hõnguga maalil “Kalevipoja lend”. Lõuendil on vahelduseks vaarikapunast ja kollakat sügist, seal on linn novembris.

Ove Büttner on lõpetanud tahvelmaali eriala Eesti Riiklikus Kunstinstituudis ja tegutsenud vabakutselise kunstnikuna. Näitustel on ta esinenud alates 1987. aastast.

Büttnerile on omane hea detailitunnetus ja kompositsioonitaju ning tema maalides on hoomatavad erinevad lõuendikäsitsused ja värvide sära .

Näitust “Sügisvärvid” saab Tartu Linnaraamatukogus (Kompanii 3/5) vaadata 14. detsembrini.

Lisateave: Ove Büttner tel 51 44843, www.buettner.pri.ee

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee