Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Muusikaosakond on remondi tõttu suletud 8. - 31. oktoobrini.     Sel ajal ei saa muusikaosakonnast laenutada ja sinna tellimusi esitada. Tagastada saab kõikidesse osakondadesse ja harukogudesse. Lisainfo meilitsi: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või www.facebook.com/muusikaosakond. Palume ebameeldivuste pärast vabandust.

Hea linnaraamatukogu külastaja,
küsime Teie tagasisidet Tartu Linnaraamatukogu teenustega rahulolu kohta. Küsimustikule vastamine võtab aega ~10 minutit ja see on anonüümne. Link küsimustikule. Täname Teid panustamast!

2010 Populaarse „Minu“ sarja autor kohtub lugejatega

11.03.2010

 

18. märtsil jätkub Tartu linnaraamatukogus lugemisaasta kohtumisõhtute sari kirjastuse Petrone Print autoritega. Õhtul kell 18 astub lugejate ette raamatu „Minu Itaalia“ autor Kristiina Praakli. Juttu tuleb nii raamatu sünniloost kui Itaaliast ja itaallastest.

Populaarse „Minu“ sarja raamatutes jutustavad autorid enamasti oma loo välismaale elama asumisest ja võõrsil kohanemisest. Seda teeb ka Kristiina Praakli, kes on aastaid elanud ja töötanud Põhja Itaalias Genovas.

Autor räägib raamatus oma valusatest õppetundidest, jutustab suhetest akadeemilises maailmas, kirjeldab salapärast ja kirevat Genovat. Kõik see, mis eestlasel seostub Itaaliaga - itaallaste kuumaverelisus, peresuhted, traditsiooniline toidulaud, on raamatus loomulikult samuti olemas.

Linnaraamatukogu saalis näitab Kristiina Praakli jutu juurde pilte ja nagu kohtumisõhtul tavaks, on võimalus kuulda ka sellest, mis raamatusse võib-olla ei mahtunud või sobinud.

Esimene kohtumisõhtu Petrone Prindi autoriga toimus linnaraamatukogus veebruaris, mil külas oli „Minu Nepaali“ kirjutanud Kaia-Kaire Hunt. Järgmine kohtumisõhtu tuleb tudengite kevadpäevade ajal 29. aprillil. Reisiromaani „Seitse maailma“ autorid Berit Renser ja Terje Toomistu ehk Avantüristid räägivad oma hullumeelsetest ja sürrealistlikest reisidest maailma eri paikadesse.

Täiendav teave: Krõõt Kaljusto-Munck tel 736 1396

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee