Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

2010 Linnaraamatukogus tulevad filmivõtted

18.01.2010

Kuu viimasel nädalal, 26. – 29. jaanuarini on linnaraamatukogu erialakirjanduse saal ja internetituba II korrusel filmivõtete tõttu suletud. Erialasaali lugejaid teenindatakse filmivõtete ajal II ja III korruse ilukirjanduse saalides ning internetti saab kasutada lasteosakonnas. Infot ümberkorralduste kohta ja abi saab nendel päevadel küsida konsultandilt II korruse fuajees.

Hetkel erialasaali avariiulitel asuvad raamatud tuleb lugejatel neil päevadel ette tellida kas kohapeal või e-kataloogi ESTER kaudu, hoidlas paikneva kirjanduse saab aga kätte kohe. Kohapeal tellitud raamatud saab kätte järgmisel päeval III korruse saalist. Lugemisjärjekorda pandud raamatutele tuleb järele minna II korruse ilukirjanduse saali. Internetituba on avatud I korrusel laste- ja noorteosakonna juures. Arusaamatuste korral soovitavad raamatukoguhoidjad abi küsida II korruse fuajees istuvalt konsultandilt.

Stuudio Exitfilm tuleb raamatukokku üles võtma filmi „Üks mu sõber“, mille stsenarist ja lavastaja on tartlane Mart Kivastik. Filmi üks peategelastest töötab raamatukogus ja nii on raamatukogu ka üks filmi tegevuspaikadest ning filmivõtted raamatukogus möödapääsmatud.

Täiendav info filmi kohta: produtsent Anneli Ahven tel 55 622041 
raamatukogu töökorralduse kohta: teenindusosakonna juhataja Katrin Raid, tel 736 1372

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee