Registreeru lugejaks vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

MTÜ Loovkirjutamise keskus ja Tartu Linnaraamatukogu viivad koostöös läbi küsitlust, et selgitada välja lugejaid viimase aasta jooksul enim kõnetanud raamatud. Vasta küsimustele ja osale auhindade loosimises! Küsitluse alusel koostatakse 2018. aasta sügiseks nimekirjad lugejate poolt enim soovitatud raamatutest. Küsitlus on siin

2014 Pop-up raamatukogu tARTuFFil

4. - 9. augustini  on Tartu taas armastusefilmide päralt, algab armastusfilmide festival. Tartu Linnaraamatukogu on selleks puhuks välja valinud väikese kogumiku  armastusteemalistest raamatutest, filmidest ja muusikast ning toob selle Raekoja platsile tARTuFFi telki pop-up raamatukoguna. Pop-up raamatukogu on avatud kogu festivali nädala, esmaspäevast laupäevani kell 14-22.

Loomulikult pole unustatud ka lapsi!

Esmaspäeval kell 14-15 on väikesed raamatukogu ja filmisõbrad oodatud filmiteemalisse plastiliinimaali töötuppa. Kolmapäeval, samal ajal, saab meisterdada toruloomi. Reedel valmistame ruumilisi postkaarte.

Kogu festivali aja on pop-up raamatukogus avatud väikeste kunstnike laud, kus iga päev valmivad joonistused oma lemmikfilmide kangelastest. Kunstiteosed pannakse üles näitusele raamatukogu laste- ja noorteosakonda.

 http://2014.tartuff.ee/est/festival

Täiendav info pop-up raamatukogu kohta tel. 7361 399

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee