Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Muusikaosakond on remondi tõttu suletud 8. - 31. oktoobrini.     Sel ajal ei saa muusikaosakonnast laenutada ja sinna tellimusi esitada. Tagastada saab kõikidesse osakondadesse ja harukogudesse. Lisainfo meilitsi: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või www.facebook.com/muusikaosakond. Palume ebameeldivuste pärast vabandust.

Hea linnaraamatukogu külastaja,
küsime Teie tagasisidet Tartu Linnaraamatukogu teenustega rahulolu kohta. Küsimustikule vastamine võtab aega ~10 minutit ja see on anonüümne. Link küsimustikule. Täname Teid panustamast!

2014 Pop-up raamatukogu tARTuFFil

4. - 9. augustini  on Tartu taas armastusefilmide päralt, algab armastusfilmide festival. Tartu Linnaraamatukogu on selleks puhuks välja valinud väikese kogumiku  armastusteemalistest raamatutest, filmidest ja muusikast ning toob selle Raekoja platsile tARTuFFi telki pop-up raamatukoguna. Pop-up raamatukogu on avatud kogu festivali nädala, esmaspäevast laupäevani kell 14-22.

Loomulikult pole unustatud ka lapsi!

Esmaspäeval kell 14-15 on väikesed raamatukogu ja filmisõbrad oodatud filmiteemalisse plastiliinimaali töötuppa. Kolmapäeval, samal ajal, saab meisterdada toruloomi. Reedel valmistame ruumilisi postkaarte.

Kogu festivali aja on pop-up raamatukogus avatud väikeste kunstnike laud, kus iga päev valmivad joonistused oma lemmikfilmide kangelastest. Kunstiteosed pannakse üles näitusele raamatukogu laste- ja noorteosakonda.

 http://2014.tartuff.ee/est/festival

Täiendav info pop-up raamatukogu kohta tel. 7361 399

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee