Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Raamatukogu I korruse ajakirjanduse saal on remondi tõttu ajutiselt suletud. Ajalehti ja ajakirju saab lugeda ja laenutada peamaja II korruse erialasaalis ning Raeplatsi lugemistoas. 

Pakume tööd

Tartu Linnaraamatukogu Karlova harukogu otsib töötajat

Tööülesanded: lugejate teenindamine, töö kogudega, sündmuste ettevalmistamine ja läbiviimine ning näituste korraldamine.

Nõudmised kandidaadile: kirjanduse tundmine; valmisolek pidevaks enesetäiendamiseks; valmisolek laupäevasteks ja vahetustega tööks; pingetaluvus, kohusetunne, korrektsus.

Kandidaatidelt eeldame kõrgharidust

Motivatsioonikiri, elulookirjeldus ja haridust tõendava dokumendi koopia (ka hinneteleht) saata elektrooniliselt See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tööle asumise kuupäev: 2. jaanuar 2020

Avalduste esitamise tähtaeg: 15. detsember 2019

Täiendav informatsioon: tel. 7361399 või 7361662, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., Ewa Roots (Urd) või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., Laili Jõgiaas

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee