Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Valitsuse korralduse kohaselt tuleb raamatukogu siseruumides kanda maski või katta nina ja suu. Maski ei pea kandma alla 12-aastased lapsed. Üritustel osalemiseks tuleb esitada tõend Covid-19 vaktsineerimise, läbipõdemise või negatiivse testitulemuse kohta (v.a. alla 18-aastased ja erivajadusega inimesed).

Prima Vista Pargiraamatukogus kesklinna pargis, mis on avatud 24. septembril kl 10.00-18.00, viivist ei küsita. Samal ajal viivisevabadus ka kõigis harukogudes

Annelinna harukogu

 

Aadress: Kaunase pst 23

Oleme avatud:
E-R 9.00-20.00
L 10.00-16.00
P suletud

Kontakt:
tel 746 1043 (juhataja Virve Eomäe)
tel 746 1040 (kojulaenutus)
tel 746 1041 (lasteosakond)
tel 746 1042 (teabekirjandus, II korrus)
tel 746 1044 (ilukirjandus, II korrus)

 

Vaata Annelinna ürituste kalendrit, väljas on näitus

Asukoht ja transport
Autoga - Parkla on maja kõrval.
Bussiga - lähim bussipeatus "Annelinna Gümnaasium" asub Kaunase puiesteel. Kalda tee suunas sõidavad bussid nr 2, 5, 9, 10, 13 (aegade vaatamiseks kliki Annelinna Gümnaasium) ja Jaama tänava suunas bussid 2, 5, 9A, 10, 13 (aegade vaatamiseks kliki Annelinna Gümnaasium).

Erivajadustega lugejale
Raamatukokku pääseb ratastoolis lugeja mööda kaldteed. Raamatukogus on lift ja inva-WC.

Raamatute tellimine ning järjekorda panemine
Tartu Linnaraamatukogu lugejad saavad tellida kojulaenutamiseks nii peakogu kui harukogude eksemplare (välja arvatud ajakirjad). Kui teavik on välja laenutatud, saavad lugejad panna ennast järjekorda.
Järjekorraraamatu kättesaamise teade saadetakse e-postile. Saabunud teavikuid hoiame raamatukogus kolm päeva. Kui lugeja kolme päeva jooksul teavikutele järgi ei tule, järjekord tühistatakse.
Tellimiseks ning järjekorda panemiseks kasutage E-kataloogi ESTER https://www.ester.ee/patroninfo~S55*est/top

Laenutusautomaat
Laenutusautomaadiga saab teavikuid koju laenutada. Juhend ilmub ekraanile. Pikendada ja tagastada automaadiga ei saa.

Tegevustuba
Lugejatel on võimalik kasutada õmblusmasinat ja overlok-masinat. Vajalik eelnev broneering, telefon 746 1040 või e-mail See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Kasutamise aeg on kaks tundi ja kasutamine on tasuta. Maksta tuleb vaid raamatukogu poolt pakutavate kulumaterjalide eest. 
Annelinna raamatukogus on võimalik kasutada Wacom Cintiq 27QHD graafikatahvlit ja vastavat tarkvara (SketchBook, CorelPainter, CorelDraw, Sculptris). Eelregistreerimine See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. tel 7461044

Annelinnas noortele - mängud ja virtuaalreaalsus
Proovida saab Playstation 4, Playstation 4 Pro ja virtuaalreaalsuse komplekti. Mängima pääseb õpilaspileti või lugejapileti ette näitamisel.
NB! COVID-19 tingimustes VR prille kasutada ei saa. 
Laenutada ja kohapeal mängida saab lauamänge, nt. Vereimejate kants, Sõbralik kaaslane, Eesti jalgpall, Baila Afterparty, Lotte loto, Matk mööda tuletorne jpt.

Annelinnas kõigile
Joogatrenn. Joogatreeningud toimuvad esmaspäeviti kell 17.00 Annelinna raamatukogu auditooriumis. Ring on tasuta!
NB! COVID-19 tingimustes joogatreeninguid ei toimu. 

Ekskursioonid ja koolitused
Harukogu pakub ekskursioone, individuaal– ja rühmakoolitusi lugejatele, õpetajatele, gümnaasiumi- ja põhikooliklassidele ning lasteaiarühmadele. Koolituse sisu ja aeg lepitakse kokku raamatukoguhoidjaga.
Koolitustele ja ekskursioonidele tuleb eelnevalt registreeruda. Eelregistreerimise käigus täpsustatakse Teie koolitusvajadus, huvid ja soovitav tulemus. Ekskursiooni puhul selle toimumisaeg ja sisu. Ekskursioonide ja raamatukogutundide kohta saab infot telefonil 7461041 või meili teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

E-lugeri laenutus
E-lugerit saab laenata 21 päevaks. Lugeriga käib kaasas seda kaitsev ümbris, juhe, adapter ja kasutuseeskiri. Lugeriga laenutame eesti ja väiksemas mahus maailma klassika teoseid, mille autoriõigused on ammendunud, st autori surmast on möödunud rohkem kui 70 aastat. Lugejatel on võimalus laenutada lugereid ka isiklike e-raamatute lugemiseks. Hetkel müüakse Eestis e-raamatuid ainult füüsilistele isikutele.

Tasulised teenused 

 Annelinna harukogu auditooriumi rent
 1 tund   10 eurot
 1 päev (10.00-18.00)  40 eurot
 Auditoorium mahutab kuni 40 inimest. Üritustele või koolitustele, kus on vaja kasutada lauapinda, mahub kuni 15 inimest.
 Lisavahenditest on olemas ette teatamisel data ning tahvel.

 

Paljundus ja printimine
Must-valge A4 - 0,05 eurot, A3 - 0,10 eurot
Värviline A4 - 0,50 eurot, A3 - 1 euro

Skaneerimine ja meilile saatmine 1 lehekülg - 0,30 eurot

Internetitoa arvuti kasutamine
Esimene tund tasuta, iga järgmine tund 0,50 eurot

 

 

Annelinna üritused

Sündmused puuduvad

Annelinna näitused

P Sept 26 @09:00 - N Sept 30 @20:00
Fotonäitus „Saarte lumm“

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee