Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Remondi tõttu pääseb lasteosakonda kõrvaluksest Targa kapi kõrvalt.

16. veebruaril on keskkogu ja harukogud töötajate koolituspäeva tõttu suletud.

Annelinna harukogu

 

Aadress: Kaunase pst 23

Oleme avatud:
E-R 9.00-20.00
L 10.00-16.00
P suletud

Kontakt:
tel 746 1043 (juhataja Virve Eomäe)
tel 746 1040 (kojulaenutus)
tel 746 1041 (lasteosakond)
tel 746 1042 (teabekirjandus, II korrus)
tel 746 1044 (ilukirjandus, II korrus)

 

Vaata Annelinna ürituste kalendrit, väljas on näitus

Asukoht ja transport
Autoga - Parkla on maja kõrval.
Bussiga - lähim bussipeatus "Annelinna Gümnaasium" asub Kaunase puiesteel. Kalda tee suunas sõidavad bussid nr 2, 5, 9, 10, 13 (aegade vaatamiseks kliki Annelinna Gümnaasium) ja Jaama tänava suunas bussid 2, 5, 9A, 10, 13 (aegade vaatamiseks kliki Annelinna Gümnaasium).

Ligipääs erivajadustega lugejale
Raamatukokku pääseb ratastoolis lugeja mööda kaldteed. Raamatukogus on lift ja inva-WC.

Laenutusautomaat
Laenutusautomaadiga saab teavikuid koju laenutada. Juhend ilmub ekraanile. Pikendada ja tagastada automaadiga ei saa.

Tegevustuba
Lugejatel on võimalik kasutada õmblusmasinat ja overlok-masinat. Vajalik eelnev broneering, telefon 746 1040 või e-mail See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Kasutamise aeg on kaks tundi ja kasutamine on tasuta. Maksta tuleb vaid raamatukogu poolt pakutavate kulumaterjalide eest. 
Annelinna raamatukogus on võimalik kasutada Wacom Cintiq 27QHD graafikatahvlit ja vastavat tarkvara (SketchBook, CorelPainter, CorelDraw, Sculptris). Eelregistreerimine See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. tel 7461044

Loovring täiskasvanutele. Huvilised on oodatud tutvuma paberikunsti imelise maailmaga. Ring koguneb kolmapäeviti, liituda saab endale sobival ajal. Ühe korra materjali tasu 12 eurot. Juhendaja Marge Laius. 
Registreerimine: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


Annelinnas noortele - mängud ja virtuaalreaalsus
Proovida saab Playstation 4, Playstation 4 Pro ja virtuaalreaalsuse komplekti. Mängima pääseb õpilaspileti või lugejapileti ette näitamisel.
Laenutada ja kohapeal mängida saab lauamänge, nt. Vereimejate kants, Sõbralik kaaslane, Eesti jalgpall, Baila Afterparty, Lotte loto, Matk mööda tuletorne jpt.

Koduteenindus Annelinnas
Mõeldud inimesele, kes ei saa tervislikel põhjustel raamatukokku tulla. Teenusega liitumiseks võta ühendust koduteeninduse töötaja Anniga tel 5787 7907 või kirjuta meilile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Teenusega liitunuid külastab raamatukoguhoidja kord kuus neljapäeviti.

Ekskursioonid ja koolitused
Harukogu pakub ekskursioone, individuaal– ja rühmakoolitusi lugejatele, õpetajatele, gümnaasiumi- ja põhikooliklassidele ning lasteaiarühmadele. Koolituse sisu ja aeg lepitakse kokku raamatukoguhoidjaga.
Koolitustele ja ekskursioonidele tuleb eelnevalt registreeruda. Eelregistreerimise käigus täpsustatakse Teie koolitusvajadus, huvid ja soovitav tulemus. Ekskursiooni puhul selle toimumisaeg ja sisu. Ekskursioonide ja raamatukogutundide kohta saab infot telefonil 7461041 või meili teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

E-lugeri laenutus
E-lugerit saab laenata 21 päevaks. Lugeriga käib kaasas seda kaitsev ümbris, juhe, adapter ja kasutuseeskiri. Lugeriga laenutame eesti ja väiksemas mahus maailma klassika teoseid, mille autoriõigused on ammendunud, st autori surmast on möödunud rohkem kui 70 aastat. Lugejatel on võimalus laenutada lugereid ka isiklike e-raamatute lugemiseks. Hetkel müüakse Eestis e-raamatuid ainult füüsilistele isikutele.

Tasulised teenused 

 Annelinna harukogu auditooriumi rent
 1 tund   10 eurot
 1 päev (10.00-18.00)  50 eurot
 Auditoorium mahutab kuni 40 inimest. Üritustele või koolitustele, kus on vaja kasutada lauapinda, mahub kuni 15 inimest.
 Lisavahenditest on olemas ette teatamisel data ning tahvel.

 

Paljundus ja printimine
Must-valge A4 - 0,08 eurot, A3 - 0,15 eurot
Värviline A4 - 0,50 eurot, A3 - 1 euro

Skaneerimine ja meilile saatmine 1 lehekülg - 0,40 eurot

Internetitoa arvuti kasutamine
Esimene tund tasuta, iga järgmine tund 0,70 eurot

 

 

Annelinna näitused

K Veebr 08 @09:00 - T Veebr 28 @20:00
Näitus „Läbipaistev maailm“
K Veebr 08 @17:00 - E Veebr 27 @20:00
Näitus "Talve võlumaa" Annelinna raamatukogus

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee