SUVISED LAHTIOLEKUAJAD 25. juunist – 19. augustini: keskkogu ja harukogud on avatud E - R 10-18, L ja P kinni, Lubja tn laenutuspunkt on avatud T ja N 14-18

2011 Reklaamime raamatuid treileriga

25.01.2011

 

Tartu Linnaraamatukogu kuulutab välja konkursi

TEE RAAMATUST TREILER!

Reklaamides enda filmitud treileriga ilukirjandusteost, on võimalik võita võttemeeskonnale kino Ekraan või Cinamon kinopiletid!

TINGIMUSED:

- Reklaamklipp peab olema tehtud ilukirjanduslikule raamatule! 

- Treileri võib teha ükskõik millisest raamatust, aga eriti ootab raamatukogu klippe populaarsetele noorteraamatutele: Kersti Kivirüüt “Okultismiklubi”, Margus Karu “Nullpunkt”, Reeli Reinaus “Nõidkapteni needus”, Reeli Reinaus “Must vares”, S. Meyer “Videvik”

- Reklaamklipi pikkus on 30 sekundit - 5 minutit.

- Tööd riputatakse üles Tartu Oskar Lutsu nim. Linnaraamatukogu Facebook’i kodulehele. Selleks riputab filmi autor esmalt oma töö YouTube´i ja saadab lingi aadressile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. , lisades juurde oma ees- ja perekonnanime, vanuse ning telefoninumbri ja raamatu nime, millele treiler on tehtud.

- Võitjaks osutub filmilõik, mis saab Tartu Oskar Lutsu nim. Linnaraamatukogu Facebook’i kodulehel kõige rohkem Like/Meeldib klikke. 

- Tartu Oskar Lutsu nim. Linnaraamatukogu võib valminud treilerit eksponeerida oma kodulehel www.luts.ee

- Linke ootame kuni 28. veebruarini! Seejärel pannakse videod Facebook´i üles ja hindamine kestab kuni 28. märtsini.

Konkurssi toetavad kino Cinamon ja Ekraan.

 

Lisainfo: 7361390 (Triinu Univer)

 

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee