1. detsembril on raamatukogu koolituspäeva tõttu suletud. Raamatud saab jätta tagastuskasti.

Valitsuse korralduse kohaselt tuleb raamatukogu siseruumides kanda meditsiinilist maski, seda ei asenda suu ja nina katmine salli vms. Maskikandmise kohustus on kõigil, kes on 12-aastased ja vanemad. Üritustel osalemiseks tuleb esitada tõend Covid-19 vaktsineerimise või läbipõdemise kohta alates 12ndast eluaastast. Covid tõend kehtib ainult koos isikut tõendava dokumendiga.

Negatiivne testitulemus  tagab sissepääsu ainult 12-17-aastastele lastele ja noortele, vanematele mitte. Maskikandmine on kohustuslik ka üritustel, kuhu pääseb sisse Covid tõendiga.

Väikekannel 7-keelne, G-duur

 Soovid laenata? Kontrolli saadavust

    • Hoia kannelt järskude temperatuurimuutuste ja niiskuse eest. Pilli ei tohi jätta küttekehade lähedusse ega päikese kätte seisma.

    • Mängi kannelt alati puhaste kätega.

    • Häälestamisel keera pinguteid ettevaatlikult, väldi ülekeeramist.

    • Puhasta kannelt kuiva pehme lapi, tolmuharja või -imeja abil. Ettevaatlikult võib kasutada ka kergelt veega niisutatud lappi. Pilli ei tohi puhastada rohke veega ega keemiliste puhastusainetega.

    • Hoiusta ja transpordi kannelt selleks ettenähtud kotis ning kaitse pilli mehaaniliste vigastuste eest.

 

Tagasi

Pillitutvust toetab Hasartmängumaksu Nõukogu

 

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee