2009 Imre Vallikivi fotonäitus "Linnalinnud"

7.08.2009

10. augustist 31. augustini on Tammelinna raamatukogus avatud Imre Vallikivi fotonäitus "Linnalinnud".

Imre Vallikivi: Me elame linnas ja tihti ei näegi, kes meiega koos elavad. Loomulikult näeme me tihti linde, nagu tuvisid ja varblasi, kuid tegelikkuses on meie ümber ikkagi palju rohkem elanikke. Olengi selle näituse puhul püüdnud koguda selliseid pilte, kuhu peale on jäänud mõni pisut tagasihoidlikum lind, keda inimesed nii tihti linnas ei pane tähele.

Ülespandud pildid on kõik tehtud ilma suurema hiilimiseta, lihtsalt olen jalutanud silmi lahti hoides ja kaamera käes. Ühtegi putukat, lindu ega looma pole kohale meelitatud ning ükski elusolend ei ole pildistamisel viga saanud. Pildid ei ole võib olla nii "kunstilised" nagu mõnes ajakirjas, kuid nad kujutavad pildistamisobjekte nende loomulikus ümbruses ja sellisena nagu tavasilm neid näeks.

Fotosid pole kuidagi töödeldud (st. värve hiljem muudetud, objekte kunstiliselt lisatud või ära võetud jne.). Kõik fotod on tehtud kaameraga Panasonic DMC-FZ30. 

Lisainfo See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee