Annelinna raamatukogu suletakse reedel, 14. detsembril kell 16.00.

2009 Linnaraamatukogu kutsub noori räppima

16.01.2009

Tartu Linnaraamatukogu kutsub 9.-12. klasside noori 2. märtsil toimuvale räppimiskonkursile „Räpp pole gräpp“. Võistlusel osalemiseks tuleb räpivormis kirja panna oma mõtted isamaast ja emakeelest ning saata need 27. veebruariks raamatukokku. Esinejate valik tehakse tekstide põhjal.

Räppimiskonkursil võib esineda üksinda, kahekesi või grupiga. Etteaste võib olla eesti, vene või inglise keeles ja kesta maksimaalselt kaks minutit. Noori räppareid hindab žürii ja parimatele on auhinnad. Konkursi korraldaja Triinu Univeri sõnul ei pea kahetsema ükski võistleja - kõige halvemal juhul võib alguse saada osaleja okkaline ja ülicool räppari karjäär.

Räppimiskonkursil osalemiseks tuleb registreeruda 27. veebruariks meiliaadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Kirja tuleb panna oma kontaktandmed, esinejanimi ja pärisnimi, vanus, kool ja klass. Samale aadressile tuleb saata ka tekst, mis on kavas konkursil esitada. Saabunud tekstid vaadatakse raamatukogus läbi ja sõelale jäänud tekstide autorid kutsutakse 2. märtsil toimuvale konkursile.

Eriboonusena saab parim 9. klassi räppar osaleda Tallinnas Eesti Lastekirjanduse Keskuses 14. märtsil toimuval üritusel „Pane tähele!“ Tallinnas võtavad mõõtu Eesti maakondade parimad emakeelt ja isamaad ülistavad noorte kirjutatud räpplood.

Kogu info konkursi kohta on väljas linnaraamatukogu kodulehel.

Täiendav info: laste- ja noorteosakonna raamatukoguhoidja Triinu Univer, tel 52 69 031, 

e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee