Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Muusikaosakond on remondi tõttu suletud 8. - 31. oktoobrini.     Sel ajal ei saa muusikaosakonnast laenutada ja sinna tellimusi esitada. Tagastada saab kõikidesse osakondadesse ja harukogudesse. Lisainfo meilitsi: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või www.facebook.com/muusikaosakond. Palume ebameeldivuste pärast vabandust.

Hea linnaraamatukogu külastaja,
küsime Teie tagasisidet Tartu Linnaraamatukogu teenustega rahulolu kohta. Küsimustikule vastamine võtab aega ~10 minutit ja see on anonüümne. Link küsimustikule. Täname Teid panustamast!

Raekoja platsi lugemistuba asub Raekoja plats 11. Lugemiseks on värsked ajalehed ja uuemad ajakirjad ning külastajate kasutuses on neli internetiühendusega arvutit. Jooksva aasta ajakirju laenutatakse koju 7 päevaks, v a viimane number, mida laenutatakse 24 tunniks.

Infotelefon: 748 30 12.

Oleme avatud (alates 21. augustist):
E - R 09.00-20.00, L 10.00-16.00 ja P suletud
.

Raekoja platsi lugemistoas pakutavate ajalehtede ja ajakirjade nimekirja leiate siit

Raekoja platsi lugemistuba on ka pilveprindi prindipunkt.
Pilveprint on avalik prinditeenus, mis võimaldab sul panna töö printima oma arvutist ja saada see kätte Linnaraamatukogu lugemistoast.
Printimiseks on vaja luua prindikonto, seda saad teha siin - PrintInCity pilveprint. Samuti leiate sealt veebilehelt täpsemad printimise juhised. Printimise hinnad on mustvalge trüki puhul: A4 ühepoolne - 5 senti, A3 ühepoolne - 10 senti, A4 kahepoolne - 10 senti, A3 kahepoolne - 20 senti; värvilise trüki puhul: A4 ühepoolne - 32 senti, A3 ühepoolne - 64 senti, A4 kahepoolne - 64 senti, A3 kahepoolne - 1 euro 28 senti. Printimistöö kättesaamiseks võtke palun kaasa ID-kaart. 
Info: https://ee.printincity.com/

 

Uudised

Tartu Linnaraamatukogu alustab kärglaenutusega

Alates 15. oktoobrist saavad pereliikmed, sõbrad ja kõik, kellele see vähegi vajalik tundub, üksteisele ja üksteise eest raamatuid laenutada. Selleks tuleb endale sobivas raamatukogu teeninduspunktis teada anda, et soovitakse olla raamatukogukärg, rühm lugejaid, kes üksteisele, üksteise kirjele ja üksteise eest laenutavad.

Loe edasi...

Kolmapäeval algab Tartus II laste- ja noortekirjanduse festival

Kolmapäeval, 17. oktoobril algab Tartus laste- ja noortekirjanduse festival, mis kutsub sündmustest osa saama nii lapsi ja noori kui ka täiskasvanuid. Neli päeva kestev programm pakub kohtumisi kirjanikega, pop-up kirjanduskohvikuid, Supilinna seiklustuuri koos tänavuse linnakirjaniku Mika Keräneniga, töötubasid ning mitmesuguseid muid ettevõtmisi.

Loe edasi...

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee