Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Väliseesti ja vanema raamatu saal on avatud E-R  9 – 17. Õhtuti ja laupäeviti palume küsimustega pöörduda erialakirjanduse osakonna tehnikasaali töötaja poole.

Raamatukogude aasta mõistatamismäng "Avasta Eesti raamatukogusid!" 1. maist - 1. oktoobrini. Osalemiseks küsi raamatukoguhoidjalt templipass ja mõistatus. Loe rohkem

Edetabelite 5 erinevat kategooriat on kuvatud akordion-tüüpi (näita/peida) slaidimenüüs. Ühe kategooria sulgemiseks kliki pealkirjal. 

Number teose ees tähistab laenutuste arvu. Paksus trükis märgitud teosed ei kuulu kooli soovitusliku kirjanduse loetelusse.  

 

Uudised

Ootame erinevaid keeli kõnelevaid tartlasi perepäevale

Annelinna raamatukogu kutsub 24. septembril, rahvusvähemuste päeval perepäevale „Kogu Eesti loeb“, mis toimub nii raamatukogu õuel kui ka siseruumides. Päev algab kell 11 üllatusega, kell 12.00 tuleb külla õunaekspert Juhani puukoolist ning kell 13 - 16 avaneb võimalus tutvuda maitsetega araabia, ukraina ja vanausuliste köökidest.

Loe edasi...

Raamatukogus on uudistamiseks väljas üle 40 tomatisordi

Meie seemneraamatukogu on laste- ja noorteosakonda üles seadnud näituse erinevatest tomatisortidest, mida saab vaadata 16. septembrini. Näitus valmis koostöös Tartu rohenäppudest aednikega, kes tõid oma sügisesest saagist näidised raamatukokku.

Loe edasi...

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee