Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Valitsuse korralduse kohaselt tuleb raamatukogu siseruumides kanda maski või katta nina ja suu. Maski ei pea kandma alla 12-aastased lapsed. Üritustel osalemiseks tuleb esitada tõend Covid-19 vaktsineerimise, läbipõdemise või negatiivse testitulemuse kohta (v.a. alla 18-aastased ja erivajadusega inimesed).

Prima Vista Pargiraamatukogus kesklinna pargis, mis on avatud 24. septembril kl 10.00-18.00, viivist ei küsita. Samal ajal viivisevabadus ka kõigis harukogudes

 

Üritused

Sündmused puuduvad

Uudised

Kutsume kirjandusfestivalile Prima Vista

20. septembril algav festival toob linnaraamatukokku esinema kirjanikke Eestist, Saksamaalt, Norrast ja Iisraelist, kutsub jalutuskäigule Supilinna, aruteluõhtule, viktoriinile ja loengule, Festival jõuab ka harukogudesse ning juba 16. korda laieneb raamatukogu Pargiraamatukogu näol kesklinna parki, kuhu loodame kerkivat raamatukogu uue kodu.

Loe edasi...

Raamatukogus avati Eestimaa Looduse Fondi 30. sünnipäevale pühendatud näitus

Eestimaa Looduse Fond ja Tartu Linnaraamatukogu avasid näituse, mis on pühendatud ELFi 30 tegutsemisaastale. Näitus annab ülevaate peamistest teemadest, millega ELF tegeleb. 

Loe edasi...

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee