Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Rannaraamatukogu Tartus
(30.06.2005)

Tartu linnaraamatukogu kolib suveks Anne kanali äärde. Alates esmaspäevast, 4. juulist kuni 13. augustini on Anne kanali rannas raamatukogu väike filiaal, mis on avatud esmaspäevast laupäevani kell 10-19. Kuue nädala jooksul hakkavad raamatuid laenutama Tartu Noorte Töömaleva noored ja takistada saab neid ainult kehv ilm.

Linnaraamatukogu poolt on laenutatavad raamatud, soojad naeratused ja hea teenindus on noorte töömalevlaste kanda. Puhkajatele on kindlasti meelepärane, et kanali ääres saab peale jäätise ja karastusjookide tarbida ka vaimuvara.

Õpilased hakkavad laenutama ajalehti/ajakirju ja rannas kasutamiseks sobivaid raamatuid. Rannaraamatukogu erineb päris raamatukogust ainult selle poolest, et see töötab vaid ilusa ilmaga ja et lugejatel on võimalus laenutada lugemismaterjali ilma lugejapiletita.

Vihma korral tuleb mõistetavatel põhjustel rannaraamatukogul varjuda. Lugemisvaeguses suvitajad on sellistel päevadel oodatud linnaraamatukokku kell 10-18.

Raamatukogu loodab, et päikeselisi ilmu tuleb sel suvel palju ja annavad ka meie lugejatele päikeselise meelolu.


Lisainfo: teenindusosakonna juhataja Katrin Raid,
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
tel 7361 372, 50 39509

Üritused

Sündmused puuduvad

Näitused

Sündmused puuduvad

Uudised

Pakiautomaaditeenus

Tartu Linnaraamatukogu pressiteade 25.03.2020

Raamatukogu jääb seoses eriolukorraga suletuks 1. maini või uue korralduseni. Olukorra leevendamiseks avab raamatukogu alates 25. märtsist teavikute laenutuse piiratud mahus, käivitades pilootprojekti raamatute tellimiseks Omniva pakiautomaatidesse.

Loe edasi...

Tallinna Keskraamatukogu e-raamatukogud on avatud kõigile Eesti elanikele

Üleriigilise eriolukorraga seoses avas Tallinna Keskraamatukogu 18. märtsil oma e-raamatukogud kõigile Eesti elanikele.

Loe edasi...

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee