Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Raamatukogu I korruse ajakirjanduse saal on remondi tõttu ajutiselt suletud. Ajalehti ja ajakirju saab lugeda ja laenutada peamaja II korruse erialasaalis ning Raeplatsi lugemistoas. 

Rannaraamatukogu Tartus
(30.06.2005)

Tartu linnaraamatukogu kolib suveks Anne kanali äärde. Alates esmaspäevast, 4. juulist kuni 13. augustini on Anne kanali rannas raamatukogu väike filiaal, mis on avatud esmaspäevast laupäevani kell 10-19. Kuue nädala jooksul hakkavad raamatuid laenutama Tartu Noorte Töömaleva noored ja takistada saab neid ainult kehv ilm.

Linnaraamatukogu poolt on laenutatavad raamatud, soojad naeratused ja hea teenindus on noorte töömalevlaste kanda. Puhkajatele on kindlasti meelepärane, et kanali ääres saab peale jäätise ja karastusjookide tarbida ka vaimuvara.

Õpilased hakkavad laenutama ajalehti/ajakirju ja rannas kasutamiseks sobivaid raamatuid. Rannaraamatukogu erineb päris raamatukogust ainult selle poolest, et see töötab vaid ilusa ilmaga ja et lugejatel on võimalus laenutada lugemismaterjali ilma lugejapiletita.

Vihma korral tuleb mõistetavatel põhjustel rannaraamatukogul varjuda. Lugemisvaeguses suvitajad on sellistel päevadel oodatud linnaraamatukokku kell 10-18.

Raamatukogu loodab, et päikeselisi ilmu tuleb sel suvel palju ja annavad ka meie lugejatele päikeselise meelolu.


Lisainfo: teenindusosakonna juhataja Katrin Raid,
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
tel 7361 372, 50 39509

Uudised

Remont I korruse ajakirjanduse saalis

Alates 1. novembrist on ajakirjanduse saal I korrusel uuenduskuuriks suletud. Järgnevate nädalate jooksul saab värskeid ajalehti ja ajakirju lugeda ning laenutada Raeplatsi lugemistoas (Raekoja plats 11) ja raamatukogu peamaja II korrusel erialakirjanduse saalis. Vanemate ajakirjade ja ajalehtede kättesaamise aeg võib pikeneda.  I korruse infopunkti tellitud raamatuid saab kätte erialakirjanduse saalist. Vabandame ebamugavuste pärast!

 

Tartu laste- ja noortekirjanduse festivalil asuvad üles nii kirjanikud kui ka lapsed ja noored ise

Kolmandat korda toimuv Tartu laste- ja noortekirjanduse festival kutsub 9.–12. oktoobrini osa saama sündmustest nii lapsi ja noori kui ka täiskasvanuid. 

Loe edasi...

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee