Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Raamatukogu I korruse ajakirjanduse saal on remondi tõttu ajutiselt suletud. Ajalehti ja ajakirju saab lugeda ja laenutada peamaja II korruse erialasaalis ning Raeplatsi lugemistoas. 

Köitev kunst
(07.03.2005)

9. märtsil kell 11.30 avatakse Tartu linnaraamatukogu II korruse fuajees (Kompanii 3/5) Tartu Kõrgema Kunstikooli nahadisaini osakonna üliõpilaste näitus "Köitev kunst".

Näitusel on eksponeeritud läbilõige köitekursuse õppetöödest. Esindatud on erinevad köitestiilid eksperimentaalköitest klassikalise prantsuse köiteni. Lisaks tavapärastele köitematerjalidele nagu nahk ja paber on leidlikult kasutatud puitu, plastikut, metalli ja karusnahka. Üliõpilasi juhendasid nahadisaini osakonna juhataja Rutt Maantoa, lektor Katrin Sasi ja meister Tõnu Ojaperv.

Köitekunsti näitust saab linnaraamatukogus vaadata 2. aprillini tööpäeviti 9-19 ja laupäeviti 10.16.

Täiendav teave: TKK nahadisaini osakonna juhataja Rutt Maantoa tel 730 9815 või 55 572499

Uudised

Remont I korruse ajakirjanduse saalis

Alates 1. novembrist on ajakirjanduse saal I korrusel uuenduskuuriks suletud. Järgnevate nädalate jooksul saab värskeid ajalehti ja ajakirju lugeda ning laenutada Raeplatsi lugemistoas (Raekoja plats 11) ja raamatukogu peamaja II korrusel erialakirjanduse saalis. Vanemate ajakirjade ja ajalehtede kättesaamise aeg võib pikeneda.  I korruse infopunkti tellitud raamatuid saab kätte erialakirjanduse saalist. Vabandame ebamugavuste pärast!

 

Tartu laste- ja noortekirjanduse festivalil asuvad üles nii kirjanikud kui ka lapsed ja noored ise

Kolmandat korda toimuv Tartu laste- ja noortekirjanduse festival kutsub 9.–12. oktoobrini osa saama sündmustest nii lapsi ja noori kui ka täiskasvanuid. 

Loe edasi...

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee