Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Alates 1. novembrist on raamatukogu I korruse ajakirjanduse saal remondi tõttu suletud. Loe pikemalt kodulehe uudiste alt.

Teatrikuu linnaraamatukogus
(09.03.2005)

Alates 10. märtsist saab Tartu linnaraamatukogu muusikaosakonnas (Kompanii 3/5) vaadata teatrikuule pühendatud näitust ”Muusika, teater ja Vanemuine”, mis valmis teatri ja raamatukogu koostöös.

Vaatamiseks on väljas muusikateatrit käsitlevad teavikud muusikaosakonna kogudest: raamatud noodid, CD-d ja videod. Näitust illustreerivad Vanemuise teatri muusikaetendustes ”Othello”, ”Tuhkatriinu”, ”Minu veetlev leedi”, ”Lindude ooper” jt kasutatud kostüümid ning aksessuaarid. Kostüümidesse on riietatud seekord Tartu Kaubamaja mannekeenid ja nende autoriteks on kostüümikunstnikud Mare Raidma ja Mare Tommingas.

Näitust saab linnaraamatukogu IV korruse fuajees ja muusikaosakonnas vaadata 2. aprillini tööpäeviti 9-19 ja laupäeviti 10-16. Teatrikuule on pühendatud ka väljapanek III korruse ilukirjanduse saalis "Lavale mõeldud sõna: valik eesti näitekirjandust" ning 29. märtsil toimuv kohtumine ”Tragöödialeksikoni” autori professor Anne Lillega ja Eesti Näitemänguagentuuri dramaturgi Anne-Ly Sovaga.

Täiendav teave: muusikaosakonna juhataja Meery Salu tel 736 1394

Uudised

Rootsi krimikirjanik Mattias Berg esineb Tartus

14. novembril kell 17.00 algab Tartu Linnaraamatukogu saalis Põhjamaade nädala kirjandusõhtu, mille külaline on rootsi krimikirjanik Mattias Berg. Bergi debüütromaani, tehnopõneviku „Kandja“ andis eesti keeles välja kirjastus Varrak.

Loe edasi...

Remont I korruse ajakirjanduse saalis

Alates 1. novembrist on ajakirjanduse saal I korrusel uuenduskuuriks suletud. Järgnevate nädalate jooksul saab värskeid ajalehti ja ajakirju lugeda ning laenutada Raeplatsi lugemistoas (Raekoja plats 11) ja raamatukogu peamaja II korrusel erialakirjanduse saalis. Vanemate ajakirjade ja ajalehtede kättesaamise aeg võib pikeneda.  I korruse infopunkti tellitud raamatuid saab kätte erialakirjanduse saalist. Vabandame ebamugavuste pärast!

 

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee