Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

01.06.2006

Tartu Linnaraamatukogu II korruse näituseruumis saab 6.juunist - 7. juulini vaadata tehnikakirjanduse osakonna kogude põhjal koostatud raamatunäitust "Ökoehitus".

Koos kevade ja paratamatult järgenav suvega jõuab niisama paratamatult kätte ka igaaastane vilgas ehitusperiood. Kui aga mõtles ja ehitaks seekord teisiti, keskkonnasõbralikult ja looduslähedaselt... sõnaga mõtleks ja ehitaks ROHELISELT, ehk siis lausa ökomõtleks ja ökoehitaks.
Laastkatused, pilbaskatused, sindelkatused, muru- ja mätaskatused, kohupiimavärvid, linaõlivärvid... Ja materjalid ise - põhk, roog, õled, kanep, lina... võimalusi on lõputult!
Kõigest sellest täpsem teave näituselt, koos piltide ja selgitustega. Ideid jagub kõigile!
Näituse koostasid tehnikakirjanduse osakonna töötajad Tiia Isak ja Tiina Sagor.

Lisainfo telefonil 736 1392

Uudised

Avatakse Prima Vista kunstiprogrammi kuuluvad näitused

17. septembril kell 16.30 avatakse Tartu Linnaraamatukogus tšehhi kirjaniku ja illustraatori Denisa Prošková illustratsioonide näitus ja maalikunstnik Ove Büttneri ning graafik Tiit Rammuli ühisnäitus „Varjud seinal“. Avamisüritus algab muusikaosakonna galeriis IV korrusel.

Loe edasi...

Koos Tammelinna päevadega avatakse raamatukogu tegevustuba

15. septembril kell 18 kuulutatakse Tartu Linnaraamatukogu Tammelinna harukogus avatuks nii XVII Tammelinna päevad kui ka raamatukogu tegevustuba.

Loe edasi...

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee