Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Suvine lühendatud lahtiolekuaeg 21. juunist – 22. augustini. Keskkogu ja harukogud on avatud E – R 10 – 18, L ja P suletud. Lubja tn laenutuspunkt on avatud T ja N 14 -18.

01.06.2006

Tartu Linnaraamatukogu II korruse näituseruumis saab 6.juunist - 7. juulini vaadata tehnikakirjanduse osakonna kogude põhjal koostatud raamatunäitust "Ökoehitus".

Koos kevade ja paratamatult järgenav suvega jõuab niisama paratamatult kätte ka igaaastane vilgas ehitusperiood. Kui aga mõtles ja ehitaks seekord teisiti, keskkonnasõbralikult ja looduslähedaselt... sõnaga mõtleks ja ehitaks ROHELISELT, ehk siis lausa ökomõtleks ja ökoehitaks.
Laastkatused, pilbaskatused, sindelkatused, muru- ja mätaskatused, kohupiimavärvid, linaõlivärvid... Ja materjalid ise - põhk, roog, õled, kanep, lina... võimalusi on lõputult!
Kõigest sellest täpsem teave näituselt, koos piltide ja selgitustega. Ideid jagub kõigile!
Näituse koostasid tehnikakirjanduse osakonna töötajad Tiia Isak ja Tiina Sagor.

Lisainfo telefonil 736 1392

Uudised

Raamatukogu pakub seenioritele abi vaktsineerimistõendi välja printimisel

Kuna alates 9. augustist on kehtestatud nii sise- kui välitingimustes toimuvatele sündmustele piirangud, mille tõttu võidakse osalejatelt küsida tõendit, kas nad on COVID-19 suhtes vaktsineeritud, selle läbi põdenud või end hiljuti testinud ning terved, pakub Tartu linn seenioritele abi digitaalse vaktsineerimistõendi välja printimisel.

Loe edasi...

Üllatav külaskäik ja raamatu tagastus

28. juunil külastas raamatukogu Saksamaa Liitvabariigi Suursaatkonna kultuuri- ja avalike suhete osakonna juhataja Anne Kathrin Kirsch ning tagastas 1943. aastal meie kogudest eemaldatud raamatu.

Loe edasi...

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee