Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

Nerva näitus "Kevadmusi" Tammelinna raamatukogus
04.04.2006

Nerva näitus "Kevadmusi" avatakse Tammelinna raamatukogus 5. aprillil kl 17 Nerva näitusel Tammelinna raamatukogus Suur Kaar 56 pealkirjaga "Kevadmusi" on imetlemiseks väljas paarkümmend pilti kunstniku viimaste aastate loomingust.

"Kevadmusi" saamislugu on seotud säravate värvidega - kui raamatukogu juhataja Merike Karolin Nervale ettepaneku tegi tammelinlastele näitust korraldada, inspireerisid sealsed apelsinivärvides sisustatud ruumid kunstnikku näitust koostama erinevate huulevärvide gammas. Kevadiselt kelmikat pealkirja selgitab kunstnik ise sõnadega: "ja kes siis kevadel musi ei tahaks?"

Näituse avamisel esinevad Peep Petersoni kitarriõpilased Kristel Plaado ja Kristel Markus H.Elleri nimelisest Muusikakoolist, sõna saavad kõnelejad ja imetlejad.

Tartu kunstnik Nerva osaleb aktiivselt Tartu kunstielus. Viimati paelus tartlasi tema kunstiprojekt "Värske värv!" oktoobrist jaanuarini Tartu uues kaubamajas. Alates 2002. aastast on Nerval toimunud mitukümmend isiknäitust Eesti ja naaberriikides.

Tartu Oskar Lutsu nimelise Linnaraamatukogu harukogu - Tammelinna raamatukogu - tähistab 21. aprillil 2006. a. oma kolmandat tegevusaasta algust nendes ruumides. Erinevad näitused vahetuvad seal regulaarselt, igapäevaselt loendatakse majas paarisadat külastajat.

Rohkem infot: Merike Karolin, raamatukogu juhataja 746 1036, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. ,

Uudised

Avatakse Prima Vista kunstiprogrammi kuuluvad näitused

17. septembril kell 16.30 avatakse Tartu Linnaraamatukogus tšehhi kirjaniku ja illustraatori Denisa Prošková illustratsioonide näitus ja maalikunstnik Ove Büttneri ning graafik Tiit Rammuli ühisnäitus „Varjud seinal“. Avamisüritus algab muusikaosakonna galeriis IV korrusel.

Loe edasi...

Koos Tammelinna päevadega avatakse raamatukogu tegevustuba

15. septembril kell 18 kuulutatakse Tartu Linnaraamatukogu Tammelinna harukogus avatuks nii XVII Tammelinna päevad kui ka raamatukogu tegevustuba.

Loe edasi...

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee