Registreeru lugejaks, vaata oma laenutusi, pikenda ja telli Minu ESTERis

2007 Tohutu liiklus fotonäitusel

10.09.2007

11. septembril kell 17.00 avatakse Tartu Linnaraamatukogu II korruse näituseruumis Eve Lõhmuse keskkonnanäitus „(T)ohutu liiklus”.

Näitus sisaldab fotosid 2005. ja 2006. aastal toimunud liiklusõnnetustest ning kajastab kannatada saanute ja jalakäijate seas tehtud uuringu tulemusi. Näituse eesmärk on tõmmata tähelepanu liikluskultuurile ning mõjutada liiklejaid olema tähelepanelikumad nii kaaskodanike kui iseenda suhtes. Fotod näituse tarbeks on saadud Lõuna ja Põhja Politseiprefektuurist.

Eve Lõhmuse sõnul pärineb „(T)ohutu liikluse” idee oma silmaga nähtust. Selle näituse fotodel on jäädvustatud liiklusõnnetustes kannatada saanud autod, aga kui autode lõhkumine ja inimressursi hävitamine Eestimaa teedel jätkub, on ta valmis eksponeerima ka šokiteraapilisi pilte.

E. Lõhmus töötab Tartu Lastekunstikoolis juhiabina. „(T)ohutu liiklus” on esimene tema koostatud näitus, mis tõenäoliselt ei jää viimaseks, sest töö loomingulises keskkonnas ei luba ka endal kõrvalseisjaks jääda.

Näitust saab Tartu Linnaraamatukogu II ja III korruse fuajees vaadata 11. oktoobrini.

Täiendav info: Eve Lõhmus tel 56 206783

Üritused

Sündmused puuduvad

Näitused

Sündmused puuduvad

Uudised

Pakiautomaaditeenus

Tartu Linnaraamatukogu pressiteade 25.03.2020

Raamatukogu jääb seoses eriolukorraga suletuks 1. maini või uue korralduseni. Olukorra leevendamiseks avab raamatukogu alates 25. märtsist teavikute laenutuse piiratud mahus, käivitades pilootprojekti raamatute tellimiseks Omniva pakiautomaatidesse.

Loe edasi...

Tallinna Keskraamatukogu e-raamatukogud on avatud kõigile Eesti elanikele

Üleriigilise eriolukorraga seoses avas Tallinna Keskraamatukogu 18. märtsil oma e-raamatukogud kõigile Eesti elanikele.

Loe edasi...

Kompanii 3/5, Tartu 51004      Pikendamine: +372 736 1380   laenutaja@luts.ee       Sekretär: +372 736 1370   oskar@luts.ee