Skip to content
Vaegnägijale

Muudatus laenutusreeglites

Alates 1. oktoobrist kehtivad ühesugused laenutusreeglid. Laenutähtaja ületamisel hakatakse 21 päevaks laenutatud trükiste puhul viivistasu küsima ka üle 65-aastastelt kasutajatelt. Loe edasi

Tõrked Minu ESTERisse logimisel

Hiljuti uuendati Minu ESTERisse sisselogimise tehnilist poolt. Kui teil on tõrkeid Minu ESTERisse logimisel... Loe edasi siit

Otsi sündmusi

Detsembrikuu sündmused

Keele- ja kirjanduskohvikud, jõulukuu raamatumüük ja töötoad, külas kirjanikud Kristi Piiper, Maris Mändel ja Kristiina Viin, 15. detsembril kutsume luuleõhtule, kus esinevad Juhan Liivi auhinna laureaadid Maarja Märtna ja Berit Petolai ning Betti Alveri debüüdipreemia pälvinud Aliis Aalmann.

Raamatukogus on avatud maalikunstnik Anna Litvinova näitus

Tartu Linnaraamatukogu muusikaosakonna galeriis saab vaadata Anna Litvinova näitust „Hetkede võlu“. Kunstnik on välja pannud reisimuljete jäädvustusi pliiatsi ja pintsliga maailma eri paigust, sealhulgas Tartust, Pariisist, Egiptusest.

Linnaraamatukogu vanim harukogu tähistab sünnipäeva

29. novembril tähistab Tartu Linnaraamatukogu Karlova-Ropka harukogu oma 95. sünnipäeva meeleoluka salongiõhtuga „Unustuse jõel“. Kell 17 toimuvale sünnipäevaüritusele ja kell 18 algavale muusikaõhtule on oodatud raamatukogu lugejad, koostööpartnerid ja nii endised kui ka praegused kolleegid.